Škola v přírodě Sklárna, s. r. o. Žihle

Škola v přírodě Sklárna, s. r. o. (Žihle)

Škola v přírodě Sklárna, s. r. o.
Nový Dvůr 26
Žihle

WC na pokoji Sprcha na pokoji TV na pokoji WC na patře Sprcha na patře TV v budově Fitness nebo tělocvična Venkovní posezení Sportoviště Dětské hřiště Adrenalinové sporty Parkoviště Internet Ohniště Zdravotnická pomoc Přírodní zajímavosti Cyklistické trasy
  • Počet lůžek: 127
  • Počet pokojů: 100
  • Počet apartmánů: 40

Cena s plnou penzí
(snídaně, svačina, oběd, večeře, pitný režim).

Předškoláci: 150 Kč (léto) / 150 Kč (zima)

 
 

Hodnocení

Ubytování pro školy Žihle Škola v přírodě Sklárna, s. r. o.

Školy v přírodě, soustředění, rekreace, lanové centrum, laser game

Areál poskytuje tří a čtyř lůžkové pokoje s odděleným sociálním zařízením, dále také garsoniéry s vlastním sociálním zařízením, televizí, telefonem, ledničkou a varnou konvicí, wifi připojení. V letošním roce zrekonstruované patro tvoří 15 nově vybavených garsoniér. Součástí je též malá restaurace s letní terasou. Pro školy v přírodě nabízíme maximální potřebné zázemí (škola s 14 učebnami, tělocvična, hřiště, nepřetržitá zdravotní služba, VYCHOVATELÉ, noční služba, strava 5x denně, pitný režim) ale také spousty zábavy ve formě lanového centra, laser game, maxi trampolín, dětské diskotéky, ohniště či výletů naším patrovým autobusem.

Aktivity a zajímavosti v okolí

Přijeďte strávit několik příjemných dní do unikátního houbařského ráje uprostřed hlubokých lesů, sousedících s nejmenším městem střední Evropy - historickým Rabštejnem (5 km), barokním Manetínem (15 km) či městem Chyše (10 km) s vlastním pivovarem. Naše aktraktivní okolí vám poskytne nepřeberné možnosti pěších výletů i cykloturistiky.

Škola v přírodě Sklárna, s. r. o. fotogalerie

Mapa Škola v přírodě Sklárna, s. r. o.

Poptávka ubytování - Žihle (Škola v přírodě Sklárna, s. r. o.)

Požadované ubytování:
Vaše zpráva
 
 

[ zpět ]