Chata Rychtářka Janov nad Nisou

Chata Rychtářka (Janov nad Nisou)

Chata Rychtářka
Janov nad Nisou 101
Janov nad Nisou

WC na pokoji Sprcha na pokoji TV v budově Venkovní posezení Sportoviště Dětské hřiště Půjčovna sáněk Půjčovna lyží Parkoviště Internet Ohniště Přírodní zajímavosti Cyklistické trasy Vlek Trampolína
  • Počet lůžek: 36
  • Počet pokojů: 9

Cena s plnou penzí
(snídaně, svačina, oběd, večeře, pitný režim).

Předškoláci: 370 Kč (léto) / 450 Kč (zima)

 
 

Hodnocení

Ubytování pro školy Janov nad Nisou Chata Rychtářka

nově zrekonstruovaná roubenka v Janově nad Nisou

Chata Rychtářka je jednou z největších roubených chalup v Jizerských horách postavená kolem roku 1750, leží v centru obce Janov nad Nisou, v těsné blízkosti lyžařského areálu Severák a Bedřichov, dále zde naleznete běžecké nebo cyklistické tratě Jizerské magistrály. Díky svému položení ve vyšší části Jizerských hor ve výšce 650 m nad mořem, nabízí vhodné podmínky lyžařům, cyklistům a rodinám s dětmi. Naleznete zde domácí pohodu a klid rodinného penzionu.

Aktivity a zajímavosti v okolí

Jizerské hory jsou oblíbenou turistickou, rekreační a také sportovní oblastí. V létě jsou oblíbeným terénem pro turistické a cykloturistické výpravy. V zimě je v horách vedena síť běžeckých tratí nazývaná Jizerská magistrála, v blízkosti chaty také lyžařské areály Bedřichov a Severák, kousek také na Ještěd a Špičák. V obci se také nachází bobová dráha s celoročním provozem.

Chata Rychtářka fotogalerie

Mapa Chata Rychtářka

Poptávka ubytování - Janov nad Nisou (Chata Rychtářka)

Požadované ubytování:
Vaše zpráva
 
 

[ zpět ]