Pension Bílá voda Harrachov

Pension Bílá voda (Harrachov)

Pension Bílá voda
Anenské údolí 168
Harrachov

WC na pokoji Sprcha na pokoji TV na pokoji TV v budově Venkovní posezení Sportoviště Dětské hřiště Půjčovna sáněk Půjčovna lyží Adrenalinové sporty Parkoviště Internet Ohniště Zdravotnická pomoc Přírodní zajímavosti Cyklistické trasy Vlek Trampolína
  • Počet lůžek: 43
  • Počet pokojů: 11

Cena s plnou penzí
(snídaně, svačina, oběd, večeře, pitný režim).

Předškoláci: 290 Kč (léto) / 290 Kč (zima)

I. stupeň: 360 Kč (léto) / 360 Kč (zima)

II. stupeň: 390 Kč (léto) / 390 Kč (zima)

Středoškoláci: 420 Kč (léto) / 420 Kč (zima)

 
 

Hodnocení

Ubytování pro školy Harrachov Pension Bílá voda

Ideální ubytování pro větší skupiny dětí nebo rodin s dětmi. Nabízíme prostor pro školy v přírodě, lyžařské kurzy a výlety.

Vedle individuálního ubytování, nabízíme ubytování též rodinám s dětmi i větším skupinám (školy v přírodě, zájmová sdružení, lyžařské kurzy, školení, semináře, porady, podniková setkání apod.). Kapacita zařízení je 43 lůžek. Budova leží samostatně na ostrově mezi potokem Bílá voda a řekou Mumlavou. Jedná se o atraktivní místo v Anenském údolí v centru Harrachova, avšak na klidném místě s velikou zahradou a hřišti, která jsou ideální pro hry, relaxaci i zábavu.Pro ubytované nabízíme snídaně, polopense či plné pense (dle přání hostů). Podzimní pobyty se slevou 20,- Kč osoba/den.

Aktivity a zajímavosti v okolí

V okolí našeho pensionu je nespočet možností jak využít volný čas. V zimním období si můžete zalyžovat na svazích všech obtížností (lanová dráha pohých 100m od pensionu). V letním, jarním, ale i podzimním období můžete navštívit muzea (muzeum lyžování, skla, hornické muzeum nebo stálou expozici KRNAPu Šindelku. Harrachov nabízí také spoustu adrenalínových aktivit: lanové centrum, vertical park, downhill koloběžky a tříkolky nebo třeby rafting na Jizeře. Jakožto jedno z hlavních turistických a sportovních center v ČR nabízí desítky kilometrů pěších i cyklistických stezek do nejzajímavějších míst Krkonoš i Jizerských hor.  

Pension Bílá voda fotogalerie

Mapa Pension Bílá voda

Poptávka ubytování - Harrachov (Pension Bílá voda)

Požadované ubytování:
Vaše zpráva
 
 

[ zpět ]