Penzion Labe Špindlerův Mlýn

Penzion Labe (Špindlerův Mlýn)

Penzion Labe
Špindlerův Mlýn 21
Špindlerův Mlýn

WC na pokoji Sprcha na pokoji WC na patře Sprcha na patře TV v budově Sauna Fitness nebo tělocvična Venkovní posezení Sportoviště Dětské hřiště Půjčovna sáněk Půjčovna lyží Adrenalinové sporty Parkoviště Internet Zdravotnická pomoc Přírodní zajímavosti Cyklistické trasy Vlek Trampolína
  • Počet lůžek: 54
  • Počet pokojů: 15

Cena s plnou penzí
(snídaně, svačina, oběd, večeře, pitný režim).

I. stupeň: 240 Kč (léto) / 340 Kč (zima)

II. stupeň: 280 Kč (léto) / 380 Kč (zima)

Středoškoláci: 320 Kč (léto) / 420 Kč (zima)

 
 

Hodnocení

Ubytování pro školy Špindlerův Mlýn Penzion Labe

Objekt se nachází v kráném horském středisku

Penzion Labe nabízí ubytování spíše pro méně náročné hosty v útulných, avšak nikoliv přepychových pokojích. Pokoje jsou převážně bez vlastní koupelny, mají pouze koutek s umyvadlem, zrcadlem a skříňkou. Ve dvou pokojích bylo již zřízeno vlastní sociální zařízení, pro ostatní pokoje se nalézají sprchy i záchody na podlažích. Nedílnou součástí penzionu je restaurace, jejíž hlavní sál se využívá též jako společenská místnost. Menší prostor užívají kuřáci - ten lze samozřejmě zpřístupnit pouze pro pedagogy. Další dvě místnosti využíváme jako herny pro malé a velké. Restauraci navštěvuje kromě ubytovaných hostů též ostatní veřejnost, avšak v případě školních výprav čítajících alespoň 30 účastníků, zůstane zcela uzavřena. Nabídková cena pro základní školy je stanovena na 240,- Kč/dítě a den pro první stupeň, 280,- Kč/dítě a den pro druhý stupeň na škole v přírodě (září, říjen, listopad, duben, květen, červen) a 380,- Kč/dítě a den pro lyžařské výcviky. Nabízíme slevu na pobyt na lyžařském výcviku pro školy, které s námi naváží spolupráci i při školách v přírodě. V případě realizace jednoho pobytu školy v přírodě, nabízíme cenu pro lyžařský výcvik o 50,- Kč/dítě a den nižšší. Pokud by byla realizována škola v přírodě ve dvou termínech, pak nabízíme cenu pobytu při lyžařském výcviku o 100,- Kč/dítě a den nižší (tedy za cenu pobytu školy v přírodě pro II. stupeň). V ceně pobytu je zahrnuto celodenní stravování vč. pitného režimu. Pedagogický dozor přispívá pouze na stravu částkou 80,- Kč/den. Pro střední školy je nabídková cena pobytu na lyžařském výcviku s plnou penzí stanovena na 420,-Kč/dítě a den vzhledem k vyšším nákladům na stravu a úklid. Lyžařským kursům vychází vstříc i Skiareál Šp. Mlýn, který poskytuje pro školy speciální slevu. Podrobnější informace naleznete na http://www.skiareal.cz/skoly-cr-sleva.aspx Doporučuji pořádat lyžařský výcvik zejména ve vedlejší sezoně, tj. od 3.1. do 30.1. a od 21.3. do konce sezony. V této době není mnoho lyžařů a ceny Skiareálu jsou podstatně nižší. Nabízíme zejména školám v přírodě službu pomoci s volnočasovou aktivitou dětí. Rádi doprovodíme děti při výletech po okolí, připravíme program plný her, s jejichž organizováním máme poměrně bohaté zkušenosti z letních táborů. Tuto službu poskytujeme zcela bezplatně, je ale nutné se domluvit ještě před termínem školy v přírodě. Také můžeme zajistit výlety a exkurze do míst vzdálenějších (pivovar Trutnov, Zoo Dvůr Králové atd.) za cenu skutečných nákladů na dopravu či vstupné. Naše pomoc i zde je zcela zdarma.

Aktivity a zajímavosti v okolí

Lyžování, adrenalinová zábava, sportovní vyžití, horská turistika, bazén, welnes, sauna, dětská hřiště, cyklistika, koloběžky atd. Nádherné turistické výlety na pramen Labe, Pančavský vodopád, Sněžku, Žalý a další.

Penzion Labe fotogalerie

Mapa Penzion Labe

Poptávka ubytování - Špindlerův Mlýn (Penzion Labe)

Požadované ubytování:
Vaše zpráva
 
 

[ zpět ]